FADROMA Development:

FADROMA Development kontynuuje tradycję Fabryki Maszyn FADROMA jednego z największych polskich wytwórców maszyn dla przemysłu wydobywczego i budowlanego.

Maszyny ze znakiem FADROMA przeznaczone dla przemysłu wydobywczego, budowlanego i rolnictwa znane są od ponad 60 lat, niezmiennie kojarząc się z wysoką niezawodnością, niskimi kosztami oraz prostotą obsługi. Logo FADROMA rozpoznawalne jest w ponad 40 krajach świata na 4 kontynentach. Dobrą opinię przedsiębiorstwo zawdzięcza konsekwentnemu dążeniu do unowocześniania produkcji i wprowadzania nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz współpracy z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami komponentów. Wyroby naszej produkcji posiadają dopuszczenia (certyfikaty) właściwych jednostek zewnętrznych zarówno na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych.

Wóz odstawczy WK20
Ładowarka ŁK1

Aktualnie zajmujemy się przede wszystkim produkcją ładowarek kopalnianych. W naszej ofercie można znaleść także użytkowe pojazdy podziemne, wozy odstawcze oraz maszyny do specjalnych zastosowań na zamówienie Klienta.

Prowadzimy działalność w obszarach:

  • usług projektowo-konstrukcyjnych (CAD, programy inżynierskie),
  • produkcji urządzeń, maszyn, podzespołów oraz ich elementów
  • usług produkcyjnych (wytaczanie, frezowanie, cięcie, gięcie, szlifowanie, spawanie, śrutowanie),
  • serwisu i remontów maszyn roboczych różnych producentów,
  • projektowania i wytwarzania oprzyrządowania i narzędzi specjalnych.

Celem FADROMY Development Sp. z o.o. jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta. Dlatego najważniejszą cechą naszej oferty jest jej elastyczność i kompleksowość.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i dostarczyć różnego rodzaju maszyny i urządzenia oraz elementy, konstrukcje, a także detale stalowe. Zapewniamy serwis naszych wyrobów.